Вторник, 16 Апрель 2019 20:51

Особливості сучасних каркасних панелей

Оцените материал
(1 Голосовать)

Такий будівельний матеріал, як універсальні каркасні панелі, використовується нашою компанією «House Group» для зведення затишних приватних будинків, адміністративних чи комерційних споруд будь-якої складності. Переваги такого матеріалу роблять його все більш популярним на сучасному ринку, а користувачі отримують теплі, енергоефективні, довговічні домівки у дивовижно швидкі терміни.

Компанія «House Group» - для будівництва каркасних будинків, використовує спеціальну технологію, що дозволяє створювати оселі «під ключ» за 3-4 тижні. Готові до монтажу панелі виготовляються на інноваційному обладнанні з високоякісної деревини – клеєного брусу чи хвойних дерев. Завдяки ретельній промисловій обробці кожен елемент майбутньої каркасної будівлі набирає необхідної жорсткості та вогнестійкості, має спеціальні кріплення, утеплення, вмонтовані частини комунікацій.

Конструктивно каркасні будинки складаються з панельних модулів, більша частина яких повністю збирається для швидкого монтажу ще на виробництві. Перед виготовленням панелей виконується професійне проектування з урахуванням усіх розмірів і кріплень, будинкових комунікаційних мереж, утеплювачів. Тому готові до монтажу частини домівки встановлюються щільно, не створюючи проміжків з пустотами, не потребуючи подальшої складної обробки.

Технологія зведення будинків з каркасних панелей

Важливою особливістю будинків, які зводяться за допомогою каркасних панелей, є швидкість будівництва. Завдяки команді кваліфікованих монтажників та високої якості готових до встановлення конструкцій, стандартні домівки збираються від 3-х тижнів до 4-х місяців – в залежності від площі, кількості поверхів, архітектурної складності проекту.

Щоб зібрати каркасно-панельні будинки, виконуються наступні основні етапи:

 • · ретельне проектування, яке забезпечує вироблення панелей та інших конструктивних елементів з високою точністю;
 • · створення матеріалів на власному виробництві «House Group»;
 • · встановлення стовбового фундаменту на ділянці;
 • · зведення стін з готових каркасних панелей;
 • · збирання перекриття з системою кріплення на даху;
 • · обшивка зібраного каркасу.
 • Також виконуються додаткові роботи по:
 • · розміщенню систем комунікацій;
 • · оббивки стін обраними утеплювальними матеріалами (за необхідністю);
 • · облаштуванню підлоги;
 • · обшивці фасадної частини.

Попередній процес проектування враховує потрібну кількість балок, стін, дрібних частин майбутньої конструкції. На конвеєрах, розташованих у виробничому цеху, кожний блок збирається вже з частиною загальної системи комунікацій. Готові елементи при монтуванні ідеально підходять один до одного. Універсальність каркасно-панельної технології дозволяє зводити елітні і економ будинки з однаковою якістю, гарантією довговічності, високого рівня теплозбереження.

Де краще замовляти каркасно-панельне будівництво?

Каркасні панелі – це унікальна складова будинку, яка має 3 прошарки, включаючи готову теплоізоляцію. Елементи відрізняються водостійкістю і не провокують виникнення грибку, захищені від вогню. Висока міцність матеріалів дозволяє готовій конструкції стійко витримувати великі навантаження. Будинок, зведений з каркасних панелей, здатен прослужити не менш 100 років без втрати технічної придатності і естетичності.

Наша спеціалізована компанія «House Group» є провідним виробником каркасних панелей. Ми будуємо сучасні споруди в Україні та за кордоном. Маючи повністю укомплектоване власне виробництво, команду кваліфікованих фахівців та всі необхідні матеріально-технічні ресурси, ми пропонуємо будівництво будинків по каркасно-панельній технології на вищому рівні, з послугою «під ключ».

Якщо вам потрібні дійсно якісні, затишні і комфортні каркасно-панельні будинки за доступною ціною, то рекомендуємо скористатися нашими пропозиціями. Для кожного клієнта підбираються оптимальні проектні рішення. За необхідністю ми розробляємо ексклюзивні архітектурні форми будинків, які повністю відповідають вимогам і побажанням замовника. Щоб прискорити здійснення власної мети зателефонуйте до менеджерів «House Group» вже сьогодні і домовтеся про зустріч у зручний час.

Последнее изменение Вторник, 16 Апрель 2019 20:55

Форум

 • Нет сообщений для показа

Видеоматериалы

Популярное

Свежие объявления