Запуск нових моделей iPad Air, iPad Pro та MacBook Air у березні чи квітні

Содержание статьи: [Показать]

За повідомленням Apple планується випуск свіжих моделей пристроїв - iPad Air, iPad Pro і MacBook Air - вже навесні цього року, а саме у березні або квітні. Це обіцяє зацікавити шанувальників та користувачів Apple, оскільки нові версії гаджетів можуть принести покращення в характеристиках, нові функції та поліпшену продуктивність.

Звичайно, точні деталі щодо оновлень залишаються поки що невідомими, але оголошення нових продуктів вже весною обіцяє великий інтерес серед споживачів та фанатів технологій. Це також передує річній конференції розробників WWDC, яка зазвичай відбувається у червні, де можуть бути представлені ще більше нових інновацій та оновлень в програмному забезпеченні. Через перехід до OLED очікується, що наступні моделі iPad Pro будуть дорожчими. Моделі iPad Pro, випущені з 2017 року і пізніше, підтримують технологію ProMotion, що дозволяє змінювати частоту оновлення від 24 Гц до 120 Гц. Перехід до OLED, ймовірно, дозволить подальше зниження частоти оновлення до 10 Гц або навіть менше для збереження заряду батареї. Моделі iPhone 14 Pro та iPhone 15 Pro можуть сягати навіть 1 Гц в режимі постійного відображення.

iPad Air

Наступний iPad Air, ймовірно, буде доступний у розмірах екрану 10.9 і 12.9 дюйма. Поширені або ймовірні особливості для наступних моделей iPad Air включають чіп Apple M2 для швидшої продуктивності, перепроектовану камеру на задній панелі, підтримку Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3. Не очікуються значущі зовнішні зміни у дизайні. Поточна, п'ята за рахунком, модель iPad Air із чіпом M1 була випущена у березні 2022 року.

iPad Pro

Щодо iPad Pro, наступні моделі у розмірах 11 і 13 дюймів ймовірно стануть першими iPad, обладнаними OLED-дисплеями. Використання OLED-технології дозволить наступним дисплеям iPad Pro надавати більше яскравості, вищий контраст, менше енергоспоживання та інші переваги порівняно з існуючими моделями із LCD-панелями. Слід відзначити, що Apple вже використовує OLED-дисплеї для своїх останніх моделей iPhone та Apple Watch, за винятком бюджетного iPhone SE.

Інші чутки та/або ймовірні особливості наступних моделей iPad Pro включають чіп Apple M3 для швидшої продуктивності, бездротове заряджання MagSafe, а також перепроектовану клавіатуру Magic Keyboard із збільшеною доріжкою для курсора та верхнім алюмінієвим корпусом. Як і у випадку з iPad Air, можливі зміни у дизайні камери на задній панелі для iPad Pro. Поточні моделі iPad Pro із чіпом M2 були випущені у жовтні 2022 року.