Вогняна магія: вугільні грилі Napoleon для приготування шедеврів

Содержание статьи: [Показать]

У той час як з'явився вогонь, приготування їжі стало магією. Це розуміння залишається і в наші часи. Чаклунство створення неперевершених смаків на відкритому вогні – захоплення мільйонів людей у всьому світі.

Незважаючи на безліч сучасного інструментарію для приготування барбекю, грилі на вугіллі залишаються найзатребуванішими пристроями. Понад п'ятдесят років лідером у виробництві неперевершених вугільних грилів є канадська торгова марка Napoleon, з продукцією якої можна ознайомитися на сторінці https://www.napoleongrills.com.ua/vugilni-gruli сайту представника бренду в Україні.

Вугільний гриль Napoleon

Чим приваблюють вугільні грилі Napoleon?

Філософія бренду полягає у трьох словах: інновація, якість, задоволення. Вугільні грилі Napoleon – це модернізована класика, що відповідає потребам сучасності. Це абсолютно новий рівень відомого мангала. «Наполеон» – це пристрої, оснащені інноваційними технологіями та виготовлені з найсучасніших матеріалів.

Однією з переваг є неймовірна зручність. Napoleon піклується про користувачів своєю продукцією, намагається зробити все, щоб приготування їжі на вугіллі приносило максимум задоволення та мінімум клопоту. Важливо, що вугільні грилі «Наполеон» ще й дуже прості та легкі в догляді.

Але головна з переваг – це можливість не просто готувати улюблені страви, а надавати їм особливих, неповторних і неперевершених смаків. Це унікальна особливість Napoleon.

Вугільні грилі Napoleon: їх види та можливості

В асортименті Napoleon є широкий спектр різновидів грилів на вугіллі. Вони відрізняються конструкцією, формою, розмірами, можливостями, дизайном.

Категорії за розташуванням:

  • стаціонарні;
  • мобільні (з колісною системою чи візкового типу);
  • портативні (компактні переносні).

За формою бувають:

  • сферичні, «чайки»;
  • у вигляді каміна;
  • камерного типу.

За функціональністю:

  • традиційні;
  • для прямого/непрямого способу приготування;
  • з функцією копчення.

Вугільний гриль-коптильня Napoleon Apollo

Моделі можуть бути оснащені кількома рівнями вентиляції, що дає змогу точно регулювати температуру приготування, системою швидкого розпалювання вугілля, різноманіттям решіток з чавуну чи нержавіючої сталі. Деякі моделі мають додаткові функції для зручності користування: бічні висувні столи, полиці для зберігання, систему очищення від попелу, індикатори температури та багато іншого.

Кожна конкретна модель вугільного гриля Napoleon має власні особливості, можливості та переваги. Але всіх їх об'єднує відмінна здатність зберігати тепло та рівномірно його розподіляти, що робить смаки страв магічними.

Придбайте вугільний гриль Napoleon та пориньте у світ вогняної магії барбекю!