Настільний та підлоговий кулер: в чому між ними різниця

Содержание статьи: [Показать]

Кулер — це пристрій, який вже давно став незамінною частиною більшості офісів, а віднедавна й багатьох домівок. Сьогодні в продажі можна знайти безліч моделей цього приладу, кожна з яких має свої особливості. Всі вони поділяються на дві категорії: настільні та підлогові. Чим відрізняються настільні та підлогові кулери і який з цих двох типів краще обрати — з’ясовуємо в цій статті.

В чому різниця між настільним та підлоговим кулером

Головною відмінністю настільного та підлогового кулера є спосіб розміщення. Від цієї особливості залежить конструкція пристрою, його робота, зручність використання, функціональність та надійність. Розглянемо обидва варіанти окремо.

Настільний кулер

Настільний кулер — це компактний прилад, який можна поставити на столі, підвіконні, полиці, тумбі або будь-якій іншій рівній поверхні. Його висота становить не більше ніж 0,5 метра без урахування бутля з водою. Бутиль в таких пристроях встановлюється лише зверху, що дещо збільшує розмір кулера.

Більшість настільних кулерів має досить обмежений функціонал. Вони здатні лише охолоджувати та нагрівати воду. При цьому вони мають свої переваги:

  • мобільність — завдяки компактним розмірам та малій вазі, настільні кулери можна поставити в будь-якому місці та при потребі перенести;

  • економність — оскільки більшість моделей мають обмежений функціонал, то й електроенергії вони споживають небагато;

  • доступність — вартість таких кулерів досить низька, що дозволяє придбати їх для особистого використання.

Серед недоліків настільних кулерів можна виділити дещо незручне встановлення бутля з водою (особливого якщо він великого об’єму), а також відсутність шафок, полиць та додаткових функцій.

gallery-image

Підлоговий кулер

Підлоговий кулер — класичний та найбільш поширений варіант. Такий пристій значно вищий ніж настільний варіант, його висота починається приблизно від 1 метра.

Підлогові кулери додатково поділяються на дві модифікації: з нижнім та верхнім завантаженням. Моделі, у яких бутиль встановлюється знизу, зручніші та простіші у використанні, проте пристрої з верхнім завантаженням можуть мати такі додаткові функції:

  • шафка — буває об'ємом до 20 літрів та підходить для зберігання посуду, чаю, кави, цукру тощо;

  • холодильна камера — дає змогу зберігати продукти, які швидко псуються;

  • озонування — обробляє воду озоном, завдяки чому очищає її від мікробів та бактерій;

  • газування води — всередині кулера міститься балон із вуглекислим газом, який насичує воду газами, тим самим надаючи їй свіжість;

  • льодогенератор — слугує для заморожування льоду, що особливо актуально в спекотну пору року.

Перед придбанням підлогового кулера варто враховувати, що він буде займати досить багато місця. Також, у зв’язку з великою кількістю функцій, такий пристрій споживає більше електроенергії, ніж настільний варіант.

Як вибрати оптимальну модель кулера

Щоб підібрати кулер, який буде задовольняти всі ваші потреби, слід врахувати, в яких умовах він буде використовуватись. Для невеликої квартири доцільніше підібрати настільну модель, яку можна поставити на стіл чи підвіконня, де вона не буде займати багато місця. Якщо ж потрібен кулер для великого будинку чи офісного приміщення, тоді варто купити підлоговий кулер.

Також варто взяти до уваги те, скільки людей буде користуватись кулером. Для 2-3 осіб буде цілком достатньо настільної моделі, проте для більшої кількості людей краще придбати підлоговий варіант. Ознайомитись з двома видами кулерів та підібрати для себе найкращий можна в інтернет-магазині Кулерова.

Последнее изменение Среда, 03 Январь 2024 13:19