Срібний дитячий посуд – досконала турбота

Содержание статьи: [Показать]

Найрідніші потребують лише найкращого. Тож коли в родині з’являється довгоочікуване поповнення, для крихітки хочеться знайти зручні та безпечні аксесуари. Тепер навіть коштовні метали доступні кожному – дитячий срібний посуд дозволяє з перших днів оточити малюка затишком.

І це чудовий спосіб полегшити собі життя, не турбуючись про купу дрібниць. Срібло зробить їжу та напої справді корисними та допоможе відчути майже аристократичний шик у звичному повсякденні. Посуд для дітей з срібла 925 проби (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/detskaya-posuda/) перетворить годування на гру, кожен учасник якої залишиться задоволеним. І ціна цього задоволення анітрохи не налякає.

Чому саме срібний посуд?

Деякі переваги білого металу помітили ще в давнину, інші відкрили вже завдяки можливостям науки. Але тепер купити срібний посуд для дитини – це не забаганка, а шанс забезпечити гармонічний розвиток наступного покоління:

 1. срібло здатне знезаражувати продукти, які знаходяться в ньому, не чинячи шкоди організму людини,
 2. вплив іонів металу позитивно комбінується з покращенням імунітету та розвитком травної системи в цілому,
 3. завдяки привабливому вигляду такий посуд змалку формує у дитини почуття смаку,
 4. в Києві та інших містах можна підібрати безліч варіантів дизайну, розробленого спеціально для найменших,
 5. такий посуд не розіб’ється від випадкового падіння.

Тим, хто бажає заощадити, не завадить розглянути ближче набори срібного дитячого посуду. Це повноцінний комплект, який проведе дитину через найцікавіші роки життя і може навіть передатися наступним поколінням. Кожен предмет проходить старанні перевірки, щоб його поверхня та краї залишались гладенькими та підходили для використання дітьми. А яскраві малюнки захоплять увагу та почнуть знайомити з навколишнім світом.

Різновиди срібного посуду для дітей


В цілях безпеки основною вставкою дитячого посуду є емаль. На відміну від каміння вона не має частин, що виступають, може набути будь-якої форми та кольору. Каталог пропонує моделі, при оформленні яких використані символічні тваринки, персонажі мультфільмів, яскраві візерунки, годинник, ягоди, квіти, діти, кораблик, сонце, іграшки, янгол та інші.

Тож можна підібрати подарунок як для дівчинки, так і для хлопчика, наприклад срібні ложечки для дітей. Завдяки невеликому розміру вони не мають значної вартості, зате зможуть стати першим особистим предметом посуду дитини. Загалом асортимент пропонує найбільш необхідні в сімейному побуті речі:

 • чайні ложечки,
 • ложечка на перший зуб,
 • десертні ложки,
 • срібні дитячі чашки та чашечки,
 • набір чашка та ложка,
 • виделки,
 • блюдця.

Дитячий посуд переважно адаптований для годування прикормом, але ніщо не заважає придбати всі необхідні предмети. Срібло дуже легко чистити, слід лише оберігати його від агресивних мийних засобів. Тож це вдалий варіант подарунку, про який не забудуть через день, а довго користуватимуться лише з теплими спогадами.

Магазин для тих, хто шукає дитячий посуд зі срібла

Попри розповсюдженість даної продукції, не слід довіряти першому-ліпшому місцю продажу. Лише магазин, який здатен гарантувати відповідність пробі та заявленій якості, зможе презентувати достойну пропозицію в Україні. «Золотий Стандарт» працював над цим багато років, створивши інтернет-гіпермаркет ювелірних товарів на будь-який смак.

Саме тут можна купити те, чого потребує дитина – символічний сюрприз чи виважений вклад в майбутнє у вигляді срібного посуду. На сайті доступні різні акції, приурочені до свят чи сезонів, також можна підібрати комплекти зі знижками. Можна обрати варіант оплати та доставки, адаптований під різні потреби. Одним словом очікується все, що стало необмінним атрибутом успішної покупки.

Последнее изменение Четверг, 09 Ноябрь 2023 13:51